eXanje.sQuad/cLan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


eXanje.sQuad Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Način testanja by [StRuNa]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
[StRuNa]

[StRuNa]


Posts : 77
Join date : 2010-06-13
Age : 33
Location : Bednja

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 3:06 am

Mislim da bi trebali svi admini napisat svoje načine testanja pa eto ja ću prvi


20 rundi SD

Prvih 5 rundi : Rifle 1v1 shoot
Drugih 5 rundi : Rifle 1v1 bash
Trečih 5 rundi : Pistol 1v1 shoot
Četvrtih 5 rundi : Pistol 1v1 bash

I sada u svakoj runi postoji 5 bodova ili ocjena,znači ako mene on ubije 3 puta ja njega 2 puta stoga je to 3-2 znači ocjena 3 i sl.

na kraju svakih 5 rundi se gleda konačna ocjena i tako se sve 4 runde zbroje da se dobije konačna ocjena

1 nedovoljan- nije prošo
2 dovoljan - dodatno testanje
3 dobar- testanje na waru
4 vrlo dobar - prolaz ili mali test jos
5 odličan - nemam šta dodat nego naredba /kill Smile ili /quit Smile (za onog ko je testal)
Back to top Go down
filip
Admin
filip


Posts : 77
Join date : 2010-06-14
Age : 28
Location : Vel. Gorica

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 3:10 am

Moj prijedlog je DeathMatch. Jer onda mora sam na sve. I tu se vidi ko ima smisla.... e sad... ostal bi pri struninim ocijenama. 1. mjesto prosel je, 2. mjesto prosel je ili mali test i tako dalje. znaci [1. mj. - 5 bodova, 5. mj. pa ispod 1 bod] bounce bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
FlasHica
Admin
FlasHica


Posts : 66
Join date : 2010-05-24
Age : 32
Location : BiH

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 4:59 am

ne dm Sad
Back to top Go down
http://exanje.tk/
[StRuNa]

[StRuNa]


Posts : 77
Join date : 2010-06-13
Age : 33
Location : Bednja

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:23 am

Flasha pa svako ima pravo na svoj način testanja...zato sam i rekel opišite ga...
Back to top Go down
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:50 am

[StRuNa] wrote:
Mislim da bi trebali svi admini napisat svoje načine testanja pa eto ja ću prvi


20 rundi SD

Prvih 5 rundi : Rifle 1v1 shoot
Drugih 5 rundi : Rifle 1v1 bash
Trečih 5 rundi : Pistol 1v1 shoot
Četvrtih 5 rundi : Pistol 1v1 bash

I sada u svakoj runi postoji 5 bodova ili ocjena,znači ako mene on ubije 3 puta ja njega 2 puta stoga je to 3-2 znači ocjena 3 i sl.

na kraju svakih 5 rundi se gleda konačna ocjena i tako se sve 4 runde zbroje da se dobije konačna ocjena

1 nedovoljan- nije prošo
2 dovoljan - dodatno testanje
3 dobar- testanje na waru
4 vrlo dobar - prolaz ili mali test jos
5 odličan - nemam šta dodat nego naredba /kill Smile ili /quit Smile (za onog ko je testal)



Moj prijedlog ima samo malih promjena...Ovako 10 rudni slobodna borba,5 rundi bash,5 rundi only pistol...Igra se protiv jednog dobrovoljnog admina..ostali admini spectaju ako su u mogucnosti..i oni daju ocjene...ako igrac zadovolji svojom igrom ostale admine moze uci u klan...i ako zadovolji mora otici na forum i naprraviti sve trazeno i tek onda posalje aplikaciju za klan..
Back to top Go down
[StRuNa]

[StRuNa]


Posts : 77
Join date : 2010-06-13
Age : 33
Location : Bednja

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:55 am

čak mi se i više sviđa ova Weleova solucija
Back to top Go down
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeFri Jul 02, 2010 3:16 pm

[StRuNa] wrote:
čak mi se i više sviđa ova Weleova solucija

pa naravno da ti se svidja kada je moja .... ja uvjek mislim najbolje.. xD Smile
Back to top Go down
FlasHica
Admin
FlasHica


Posts : 66
Join date : 2010-05-24
Age : 32
Location : BiH

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 9:19 am

ja mislim da od toga nema nista Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
http://exanje.tk/
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 9:25 am

FlasHica wrote:
ja mislim da od toga nema nista Shocked Shocked Shocked


Mislis da nema nista a tako smo testali vec jedno 3 igraca...
Back to top Go down
FlasHica
Admin
FlasHica


Posts : 66
Join date : 2010-05-24
Age : 32
Location : BiH

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:55 am

Wele ako mislim da nema nista onda nece ni bit!
Jer ovdje nema pravila ak nisi skuzio Very Happy
Back to top Go down
http://exanje.tk/
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:47 pm

A koga jebe svako radi po svome sad ste primili a ja nisam ni cuo za to... a kolko ja znam ja sam zaduzen za to
Back to top Go down
FlasHica
Admin
FlasHica


Posts : 66
Join date : 2010-05-24
Age : 32
Location : BiH

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 2:23 pm

Wele ovo cu od tebe napravit Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
xDDD
Back to top Go down
http://exanje.tk/
filip
Admin
filip


Posts : 77
Join date : 2010-06-14
Age : 28
Location : Vel. Gorica

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeTue Jul 20, 2010 3:31 pm

.:.W3L3.:. wrote:
A koga jebe svako radi po svome sad ste primili a ja nisam ni cuo za to... a kolko ja znam ja sam zaduzen za to

daj wele... ti si sluzbeno zaduzen za regu. al ne znaci da mi nesmijemo. i mi smo admini.

FlasHica wrote:
Wele ovo cu od tebe napravit Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
xDDD

dobra ! xD a ja cu mu ovo napravit -> Način testanja by [StRuNa] Fighting0029
Back to top Go down
[StRuNa]

[StRuNa]


Posts : 77
Join date : 2010-06-13
Age : 33
Location : Bednja

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:26 am

geek geek geek affraid
Back to top Go down
Rokateljica

Rokateljica


Posts : 2
Join date : 2010-07-12
Age : 28
Location : Zagreb

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeWed Jul 21, 2010 4:20 pm

znm da nisam admin ali sto nebiste dali DM pa onda da nas igra vise iz klana i taj tip kojega testamo pa ces tako znati kako stoji po igri u odnosu na druge igrace tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
Back to top Go down
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:24 am

Onda predlozi ostalim klanovima da se war igra na DM-u
Back to top Go down
filip
Admin
filip


Posts : 77
Join date : 2010-06-14
Age : 28
Location : Vel. Gorica

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:25 am

tak ja i radim... -_-' al cuj...
Back to top Go down
.:.W3L3.:.

.:.W3L3.:.


Posts : 69
Join date : 2010-06-13

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:34 am

LoL?!?!!....sta bi se sad war trebao igrat na DM-u....Najbolji type je SD i sve se igra na SD-u...filipe..jesi igro war kad na DM-u....mislim da nisi...tako da testanje ostaje na SD-u
Back to top Go down
filip
Admin
filip


Posts : 77
Join date : 2010-06-14
Age : 28
Location : Vel. Gorica

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 6:37 am

daj... ne gleda se jebeni war nego skill... na dm-u najvise vidis kolki mu je skill... ipak se treba snac s 10 ili vise protivnika... Idea
Back to top Go down
FlasHica
Admin
FlasHica


Posts : 66
Join date : 2010-05-24
Age : 32
Location : BiH

Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 3:03 pm

Lock
Back to top Go down
http://exanje.tk/
Sponsored content





Način testanja by [StRuNa] Empty
PostSubject: Re: Način testanja by [StRuNa]   Način testanja by [StRuNa] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Način testanja by [StRuNa]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Struna[KUM]
» eXanje|[StRuNa]
» Toxan(prijavio [StRuNa]) [PRIMLJEN]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
eXanje.sQuad/cLan :: Pravila-
Jump to: